Дегустаційні набори від HiPP вартістю ~₴600

Візьміть участь у розіграші дегустаційного набору дитячого харчування від HiPP. До набору входять дитячі органічні каші, суміші, сніданки, снеки тощо.

hipp header

Як отримати?

Візьміть участь у розіграші дегустаційного набору дитячого харчування від HiPP. До набору входять дитячі органічні каші, суміші, сніданки, снеки тощо.

Про програму дегустацій від HiPP

Hipp пропонує долучитись до програми дегустацій, які компанія проводить з метою отримання відгуків про свою продукцію та залучення амбасадорів бренду.

Компанія розігрує набори дитячого харчування, а також пропонує додаткові подарунки для тих, хто залишить відгук про товар, після його дегустації. Вартість набору — в середньому 600 грн. До складу входить продукція HiPP для малюків різного віку. Це органічні каші, дитячі суміші, дитяча косметика, пюре, снеки тощо. Країна виробник — Німеччина.

hipp products

Що буде у наборі?

Кожного разу HiPP пропонує різні набори дитячого харчування, в які можуть входити різні продукти. Це продукти для малюків різного віку, а також для майбутніх мам. Слідкувати за анонсом нового розіграшу можна на сторінках HiPP в Інстаграм або Фейсбук. А також на сайті.

Наприклад, у лютому до набору ввійшли:

У жовтні:

Безмолочні органічні каші не містять цукру, ароматизаторів, барвників та консервантів. При цьому до їх складу входять цінні органічні злаки та вітамін В1.

hipp smachno

У листопаді: 

Молочні суміші від HiPP мають комбінацію пребіотика GOS і пробіотика лактобактерій L.fermentum hereditum®, які виділено з грудного молока та культивовано. Тобто малюк буде отримувати все для підтримки здорового імунітету, розвитку та травлення.

dytyna

Наступний розіграш дегустаційного набору анонсовано на грудень 2022 року.

Як отримати дегустаційний набір?

В розіграші дегустаційного набору можуть взяти участь всі охочі. Єдина умова — це находження на підконтрольній території України та наявність поштового сполучення (щоб мати змогу отримати посилку на Укрпошті). Участь у розіграші безкоштовна.

Що потрібно для участі:

  1. Зареєструватись у «HIPP-клубі» → https://www.hipp.ua/hipp-klub/rejestracija/.

а) Заповнити інформацію про себе.

krok 1

б) Заповнити інформацію про свою дитину або вказати, що чекаєте на неї.

krok 2

в) Ввести дані для доставки. Уважно перевірте їх, щоб не виникло проблем при отриманні подарунка.

krok 3

г) Розказати звідки дізнались про клуб та дати згоду на отримання розсилки та участь у клубі.

krok 4

д) Перевірити електронну пошту та активувати свій обліковий запис. Готово! Реєстрація успішна. Далі необхідно зареєструватись для участі в дегустації.

  1. Авторизуйтесь на сайті HiPP та на сторінці з дегустацією натисніть кнопку “Взяти участь”. Якщо така кнопка відсутня, це означає, що зараз активна дегустація відсутня, слідкуйте за новинами.

  2. Протягом 5-7 днів після початку активної дегустації компанія за допомогою random.org визначить хто отримає подарунок. Шукайте себе у списку на сайті в розділі “Дегустація”.

  3. Якщо ви є у списку, то протягом 7-10 днів отримуєте свій дегустаційний набір на пошті.

Важливо! Ви можете отримати ще один подарунок, якщо після дегустації залишите відгук про продукцію. Для цього на сторінці “Дегустація” треба натиснути кнопку “Залишити відгук”. Вона є під кожним товаром з дегустаційного набору. Залишайте розгорнуті, чесні та корисні відгуки. Автори найліпших отримають додаткові подарунки.

Наприклад, у лютому автори шести найкращих відгуків отримали такі набори: тарілочка HiPP, ложка HiPP, слинявчик HiPP, органічна каша безглютенова вівсяна, дитячі органічні макарони «Зірочки», м’ясне пюре з курки.