Регламент

Політика конфіденційності

Умови користування

При доступі до цього сайту Ви погоджуєтеся дотримуватися поданих нижче умов обслуговування, всіх застосовних законів і правил і погоджуєтеся з тим, що Ви несете відповідальність за дотримання усіх місцевих законів. Якщо Ви не погоджуєтеся з будь-якою з цих умов, Ви не можете використовувати цей сайт або отримати до нього доступ. Матеріали, що містяться на цьому сайті, захищені чинним авторським правом і правом товарних знаків.

Ліцензія користувача

Ви даєте згоду на тимчасове завантаження однієї копії матеріалів (інформації або програмного забезпечення) з веб-сайту Baby-Boxes.com.ua виключно для особистого, некомерційного, тимчасового перегляду. Це надання ліцензування, а не передача назви, і відповідно до цієї ліцензії Ви не можете: змінювати або копіювати матеріал; використовувати матеріали в комерційних цілях або для публічного відображення (комерційного або некомерційного); намагатися декомпілювати або перепроектувати будь-яке програмне забезпечення, що міститься на сайті Baby-Boxes.com.ua; видаляти з матеріалів будь-яку інформацію про авторські права або інші права власності; або передавати матеріали іншій особі або "копіювати" матеріали на будь-який інший сервер. Ця ліцензія автоматично закінчується в разі порушення будь-якого з цих обмежень і може бути припинена через Baby-Boxes.com.ua у будь-який час. Після того, як Ви закінчите перегляд цих матеріалів або після закінчення терміну дії цієї ліцензії, Ви повинні знищити будь-які завантажені матеріали, які у Вас є, як в електронному, так і в друкованому вигляді.

Відмова від відповідальності

Матеріали на сайті Baby-Boxes.com.ua поставляються в тому стані, в якому вони знаходяться. Baby-Boxes.com.ua не дає жодних гарантій, явних або неявних, і цим відмовляється від будь-яких інших гарантій, включаючи, але не обмежуючись ними, передбачувані гарантії або умови комерційної придатності, придатності для певної мети або непорушення інтелектуальної власності або іншого порушення прав.

Крім того, Baby-Boxes.com.ua не гарантує і не робить ніяких заяв щодо точності, ймовірних результатів або надійності використання матеріалів на своєму веб-сайті або іншим чином відносяться до таких матеріалів або будь-яких сайтів, пов'язаних з цим сайтем.

Baby-Boxes.com.ua є учасником партнерської програми Amazon. Як партнер Amazon, ми заробляємо гроші на кваліфікованих покупках і акціях, таких як реєстрація в програмах Amazon.

Ні в якому разі Baby-Boxes.com.ua, ні її постачальники не несуть відповідальності за будь-які збитки (включаючи, втрату даних або прибутку через переривання діяльності) в результаті використання або неможливості використання з матеріалів на веб-сайті Baby-Boxes.com.ua, навіть якщо Baby-Boxes.com.ua або уповноважений представник Baby-Boxes.com.ua, були повідомлені усно або письмово про можливість таких пошкоджень. Оскільки деякі юрисдикції не допускають обмежень гарантій або обмежень відповідальності за непрямий або випадковий збиток, ці обмеження можуть не застосовуватися.

Актуальність контенту

Матеріали, що з'являються на сайті Baby-Boxes.com.ua можуть мати технічні, друкарські або фотографічні помилки. Baby-Boxes.com.ua не гарантує, що будь-які матеріали на її веб-сайті є точними, повними або актуальними. Baby-Boxes.com.ua може вносити зміни в матеріали, що містяться на його веб-сайті, в будь-який час без попереднього повідомлення. Baby-Boxes.com.ua не зобов'язується оновлювати матеріали.

Посилання на сайті

Baby-Boxes.com.ua не перевірив всі сайти, пов'язані з його сайтем і не несе відповідальності за зміст таких сайтів, на які посилаються. Використання будь-якого посилання не означає схвалення від Baby-Boxes.com.ua такої сторінки. Використання такого сайту здійснюється на свій страх і ризик.

Значення рекламних наборів

Орієнтовна вартість описаних на сторінці акцій, є виключно суб'єктивною оцінкою вартості і призначена тільки для сортування контенту на цій сторінці. Вся інформація про дану акцію повинна бути перевірена на сайті Організатора. Baby-Boxes.com.ua сумлінно збирає інформацію про ці акції і не несе відповідальності за їх фактичний хід, умови і т. д.

Модифікація

Baby-Boxes.com.ua може змінити ці умови надання послуг для свого веб-сайту в будь-який час без попереднього повідомлення. Користаючись з цього сайту, Ви погоджуєтеся з поточною версію цих умов.

Юрисдикція

Ці умови регулюються і інтерпретуються відповідно до українського законодавства, і Ви безповоротно підкоряєтеся виключно юрисдикції судів в цій державі або місці.