Тестування дитячого харчування Gerber вартістю ~₴500

Безкоштовно протестуйте дитяче харчування марки Gerber від Nestle. А також отримайте можливість виграти додатковий подарунок за відгук.  

Main gerber image

Як отримати?

Безкоштовно протестуйте дитяче харчування марки Gerber від Nestle. А також отримайте можливість виграти додатковий подарунок за відгук. 

Про програму дегустацій від Gerber компанії Nestle

Компанія Nestle проводить тестування своїх продуктів та, з метою отримання зауважень та відгуків, пропонує взяти участь у безкоштовній дегустації. Усім хто заповнить анкету, Nestle висилає дитяче харчування на тест.

В ході тестування пропонується спробувати один з товарів компанії та надати розгорнутий відгук про це. Серед товарів — дитяче харчування, суміші, снеки та інше. Ті, хто надасть відгук, також зможуть виграти додаткові подарунки.

gerber poster

Що можна протестувати?

Кожного разу компанія пропонує різне харчування для тестування. Серед товарів, які брали участь у дегустації в попередні рази: 

baby with gerber products

Приблизна вартість товару, що бере участь в дегустації — 500 грн. 

Серед тих учасників, що залишать відгук про харчування також будуть розіграні подарунки. Серед таких подарунків можуть бути: 

Як отримати товари на дегустацію?

В дегустації можуть брати участь всі, хто наразі знаходиться на підконтрольній Україні території та має поштове сполучення. А отже має змогу отримати посилку на Новій пошті. 

Дегустації є безкоштовними для учасників та проводяться з приблизною періодичністю раз на місяць.  

feeding the baby

Для участі в дегустації, в першу чергу, потрібно зареєструватись в дитячому клубі Nestle Baby&me на сайті: https://www.nestlebaby.com.ua/profile/register 

 1. Введіть свій email та пароль.

  step 1

 2. Введіть дані про себе.

  step 2

 3. Оберіть свій варіант: ви тільки плануєте вагітність, вже народили або чекаєте дитину.

  step 3

 4. Якщо маля вже народилось введіть його ім'я та дату народження. Якщо ви вагітні, то введіть очікувану дату пологів. А якщо у вас декілька дітей додайте їх усіх за допомогою кнопки “додати дитину”.

  4 registration

 5. Оберіть “Так”, щоб отримувати інформацію про нові дегустації та спеціальні пропозиції на пошту. А також введіть свій номер телефону.

  step 5

 6. Дайте згоду на обробку даних та завершіть реєстрацію.

  step 6

Готово! Реєстрація успішна. Далі необхідно зареєструватись для участі в дегустації. 

 1. Авторизуйтесь на сайті Nestle Baby&me та на сторінці з дегустаціями перевірте чи є активні тестування в яких можна взяти участь. Якщо сторінка порожня, то зараз немає активної дегустації. Слідкуйте за новинами в соціальних мережах (Facebook та Instagram), а також чекайте анонс на пошті.

 2. Зареєструйтесь для участі в дегустації. Заповніть анкету та не забудьте ввести номер відділення Нової пошти для отримання посилки з дитячим харчуванням.

 3. Очікуйте на телефонний дзвінок, щоб підтвердити вашу участь у тестуванні. А потім отримайте дегустаційні товари на новій пошті.

 4. Залиште відгуки про протестовані товари на відповідних сайтах (вони будуть вказані в умовах акції), а також вишліть скриншоти наданих відгуків на почту. Це необхідно аби підтвердити вашу участь у розіграші додаткових подарунків.

 5. Переможця розіграшу подарунків оберуть за допомогою сайту random.org.